KYLIE & KENDALL kevad/suvi 2020 kollektsioon

KYLIE & KENDALL kevad/suvi 2020 kollektsioon

22. mai 2020

Maailmakuulsasse Kardashiani klanni kuuluvate õdede Kendall ja Kylie Jenneri bränd KENDALL + KYLIE on nüüd Eestis oma uusima kevad/suvi 2020 kollektsiooniga.

KENDALL+KYLIE kevad/suvi 2020 jalanõude kollektsioon on inspireeritud duo rahvusvahelisest elustiilist. Los Angelesest pärit õed, kes löövad disainiprotsessis aktiivselt kaasa, on lisanud oma igapäevaselt kantavatele jalanõudele futuristlikke nüansse, mis muudab jalavarjud silmapaistvateks aksessuaarideks ja statement-esemeteks.

Jalanõudel on tugevasti äratuntav brändi signatuur, KENDALL+KYLIE logo. See kaunistab pandlaid ja paelasid ning läbib elemendina tervet kollektsiooni. Tugevalt on esindatud sportlikud siluetid, nahkdetailid ning metalsed lisandid. 

Disaineritest:

KENDALL JENNER

 

Kendall Jenner on tõusnud edukalt meelelahutusmaailma staarist moemaailma eliitfiguuriks, olles muusa moemajadele ja mõjuisik sotsiaalmeedias. Brünett kaunitar on paljude kõrgmoe disainerite, nagu Karl Lagerfeld ja Marc Jacobs, lemmik. Tema fännide hulka kuuluvad ka moepiibel Vogue’i peatoimetaja Anna Wintour ja ajakirja Love peatoimetaja Katie Grand. Kendall on koostööd teinud mitmete tuntud fotograafidega, nagu David Sims, Mert & Marcus, Mikael Jansson ja Patrick Demarchelier. 2018. aastal liitus ta ihaldusväärse seltskonnaga: temast sai üks Victoria’s Secreti inglitest.

Oma karjääri jooksul on modellist saanud usaldusväärne ekspert ning partner paljudele suurtele luksuskaubamärkidele. Ta tuntus ja mõju tõi kiire edu sotsiaalmeedias kosmeetikakaubamärgile Estée Lauder. Kui Kendallist sai nende esindusnägu, tõstis tema tuntus brändi Instagrami jälgijaskonda poole miljoni võrra. 

KYLIE JENNER

 

Noorim Kardashian-Jenneri impeeriumi liige, Kylie Jenner, on märkimisväärne stiili-ikoon paljude noorte seas. Kui Jenner oma õe Kim Kardashiani pulma siniste juustega saabus, saavutas julge toon ülemaailmse populaarsuse tema fännide ja jälgijate seas. Ta on kindlasti üks jälgitumaid punase vaiba staare ning vaatamata oma noorele eale fenomen ka ärimaailmas.

 

Kylie Jennerit on nimetatud kõike mõjuvõimsaimaks õeks Kardashian-Jennerite perekonnas, sest tema jälgitavus Z-generatsiooni seas on meeletult suur. 2018. aastal nimetas ajakiri Forbes Kylie kosmeetikamaailma kuningannaks, kui ta olid vaid 21-aastane, ning maailma kõige nooremaks end ise üles töötanud miljardäriks. Õige pea nimetas ajakiri TIME ta kõige mõjukaimaks nooreks koos tema õe Kendalliga lausa kahel järjestikusel aastal. 120 miljoni jälgijaga Kylie mõjuisiku staatus on ilmselgelt tõusuteel.

 

Tooted on saadaval kõikides Denim Dreami kauplustes ning e-poes www.denimdream.com.

 

Denim Dreami kohta

 

Kaubamärk loodi 2003. aastal ning 2004. aastal avati esimesed Denim Dreami kauplused. Tänaseks on ettevõte jõudsalt laienenud, omades üle 120 poe Eestis, Lätis, Leedus kui ka Poolas. Denim Dreami kauplustekett on tuntud mitmekülgse brändivaliku poolest terves Baltikumis, pakkudes klientidele nii maailmakuulsaid trendibrände kui ka klassikalisemaid moebrände, nagu Guess, Tommy Hilfiger, Pepe Jeans, Calvin Klein, Mustang, Tom Tailor, Lee Cooper jpt.

 

@denimdreamstores