Saame tuttavaks: Denim Dreami kampaania täht Diana Aizatullina

Saame tuttavaks: Denim Dreami kampaania täht Diana Aizatullina

10. september 2020

 Suurim rõõm on esitleda meie värsket kampaaniastaari Diana Aizatullinat, kellega rääkisime moest ning enda kujunemisest läbi tantsu. Loe lähemalt:

 

Sinu moto või mantra, mille järgi elad?

Üldiselt “STAY POSITIVE” ning tantsuvaldkonnas: “WORK HARD AND NEVER GIVE UP!”
 

Nimeta üks põnev või üllatav fakt, mida inimesed Sinu kohta laialdaselt ei tea.

Tantsimise kõrvalt tegelen  ka riiete peale maalimisega. Rohkem infot leiab instagramis: @aizamatixart.


 

Sinu parim stiilinipp?

Parimaks stiilinipiks pean oma look’ile enesekindluse ja naeratuse lisamist. Isegi kõige tavapärasemate riietega saab välja näha nagu see oleks uus Gucci kollektsioon.
 

Mitu paari teksapükse on Sinu kapis?

Kolm. Ülejäänud 1000 tk on lõigatud šortsideks :D


 

Millise trendiga Sa kunagi kaasa ei läheks?

Minu jaoks ei ole sellist trendi, millega ma kaasa ei läheks. Isegi, kui teatud trend ei sobi minu keha või näotüpaažiga, siis õige tuju ning teiste elementidega katsun kombineerida seda nii, et saavutada täiuslikku ”vau” efekti.


 

Millised olid Sinu esimesed kokkupuutepunktid tantsuvaldkonnaga; kuidas selleni tee leidsid?

Olen käinud modellikoolis, kus programmi sees olid ka koreograafia tunnid. Sellel hetkel tuli mul mõte minna tantsustuudiosse. Esimeseks stiiliks oli hip-hop. Enda arendamiseks olen täiendanud ennast erinevates stuudiotes ning välismaa laagrites.
 

Milline on kõige meeldejäävam tantsutöö, mis on ette tulnud; kas oskad ehk lisada mõne naljaka juhtumi mõnelt esinemiselt või pildistamiselt?

Naljakatest juhtumitest oli näiteks see, kui tantsu esinemise ajal, kohe show alguses tuli mul üks jalats ära. Esinemisgrupiga olime samal pinnatasemel koos publikuga ning minu Cinderella juhtumit oli raske mitte märgata. Jätkates tantsimist valgetes sokkides, oli mul ainult üks soov – panna aeg seisma, et kõvasti naerda.Meeldejäävamad tantsutöö hetked on need, kus ma pidin oma mugavustsoonist välja tulema, jääma professionaalseks ning tegema kõik, et saavutada fantastilist tulemust. Mugavustsoonist väljatuleku osas mõtlen neid hetki, kui tantsimise jaoks ei olnud just kõige mugavam pind või kostüüm ei ole võimaldanud teha suuri liigutusi, polnud piisavalt ruumi, kus pidi tantsima -20 kraadilise ilmaga lumes, külmas vees jne. Eks neid hetki on olnud palju ja tuleb veel ning mulle meeldivad sellised väljakutsed. Õige suhtumise juures on sellised olukorrad väga lõbusad ja annavad juurde väga palju kogemust. Iga tantsuprojekt pakub erilisi ja meeldejäävaid hetki!


 

Kes Sind inspireerivad või on Sinu eeskujudeks, sealhulgas ka tantsuvaldkonnas ning miks

Mind ispireerivad inimesed, kes ei karda näidata oma individuaalsust ja iseloomu tantsu või stiili suhtes. Unikaalsus ja individuaalsus on alati moes!

Mis on Sinu edu saladus ning mida soovitaksid tantsijakarjäärist unistavatele ning selle nimel vaeva nägevatele andekatele noortele?

Mitte alla anda ja jätkata. Pühendada ennast maksimaalselt igale trennile. Mitte karta katsetada, mitte karta naljakaid liigutusi, mitte karta ja usaldada oma stiili. Tantsida enda jaoks. Toetada teisi tantsijaid. Mitte karta “ma ei oska tantsida” või “mul ei tule välja” hetki, sest neid hetki on läbi elanud iga tantsija. Leida viisi ennast motiveerida. Areneda erinevates tantsustiilides ja olla mitmekülgne. Seda kõike ütlen ma iseendale ka päris tihti.

 

 

Fotograaf: Brita Binsol

Vaata kogu moeseeria lookbooki SIIT!