Saame tuttavaks: Piret Laos

Saame tuttavaks: Piret Laos

04. jaanuar 2021

Populaarse jutusaate "Õhtu!" üks juhtidest Piret Laos on meie selle aasta jõulukampaania staar. Piret on alati silma jäänud oma väljapaistva stiili ning huvitavate outfittidega. Tutvusime temaga natukene lähemalt ning jagame seda ka teiega! :) 

 

Palun kirjelda enda tavalist tööpäeva.

Mu päevad on natuke erinevad ja täis palju väikeseid detaile, mille lahti harutamine võtaks väga palju aega ja paberipinda. Aga püüan väga ülevaatlikult põhilised päevapunktid kokku võtta. Minu tööpäev algab hommikul kell 10-11. Olenevalt päevast kas toimetuse koosolekuga, kus arutatakse päevateemasid ja juttude fookuseid või siis võttepäevaga, kus salvestatame erinevad videolood. Umbes kella 16 ajal käin paariks tunniks kodus ja kell 18 olen tagasi toimetuses, et üle vaadata koos toimetajatega materjalid, mille nad on vahepeal ette valmistanud. Kell 19.30 algab minu grimm ja riiete vahetus. Kell 20.00 vaatame saatejuhtidega veel viimast korda üle kõik tekstid ja materjalid. Kell 20.45 pannakse meile külge mikrofonid ja kell 21.00-22.00 oleme saatega „Õhtu!” otse-eetris. Pärast seda veel asjad kokku ja umbes 22.30 olen juba kodus.

 

Millist rolli mängib Sinu elus mood?

Ma ise valin endale riideid mõttega, et ese võiks kaua kesta ja sobida mulle selga ka mitme aasta pärast. Valikut tehes ei lähtu ma otseselt praegustest trendisuundadest vaid võtan selle, mis lihtsalt meeldib. Natuke julgemaid ja säravamaid riideid saan aga kanda oma töö raames. Meil on saate juures abis imeline stilist Kristiine Lään, kes on alati kursis viimase hetke trendidega ja kellel endal on väga minu masti maitse. Eks ta siis informeerib ja harib ka mind nendel moe teemadel.

 

 

Kirjelda enda stiili.

Minimalistlik, pisut boyfriend, alati mugav ja sageli must-valge.

 

Mis on Su kõige lemmikum rõivaese; mille järgi endale rõivaid valid?

Hästi istuvad teksad.

 

Nimeta üks põnev või üllatav fakt, mida inimesed Sinu kohta laialdaselt ei tea.

Ma ärkan alati parema jalaga voodist välja. Tõsiselt. Lapsepõlves tegin seda teadlikult, sest uskusin, et siis ei teki paha tuju. Tänaseks on see lihtsalt naljakas sisse jäänud harjumus.

 

Kui Sa ei teeks enda praegust tööd, siis kellena ning mis valdkonnas end toimetamas näeksid?

Kui ma teles või näiteks raadios ei oleks, siis ilmselt ma suure sahmerdajana organiseeriks kusagil üritusi vms.

 

 

Kes Sind inspireerivad?

Mind tohutult inspireerivad naised, kes oskavad olla tegusad ja tugevad, olles samaaegselt naiselikud ja soojad. Mul on enda tutvusringkonnas mitu sellist power-naist, kelle poole alt üles vaatan ja kellelt mul kindlasti nii mõndagi õppida on.

 

Mida võtad kaasa mööduvast aastast?

Huhh. On olnud üks kummaline aasta. Rohkem kui kunagi varem õpetas see aasta ilmselt kainet mõistust ja rahulikku meelt säilitama.

 

Sinu moto või mantra, mille järgi elad.

Ära tee teistele seda, mida sa ei taha, et sulle tehtaks.

 

Fotograaf: Külli Rummel